Скуштуй гарного настрою

Як правильно водити машину в умовах мегаполісу

Ви вперше їдете за кермом незнайомої машини по незнайомому місту в умовах ожеледиці і не знаєте, куди натискати, куди кермувати і де тут кнопка катапульти, на випадок, якщо Вас підіб'ють.
1. Припустімо, Ви перебуваєте в машині, і під час спроби рушити з місця помічаєте повну відсутність керма, педалей, панелі управління, огляд передньої півсфери утруднений сторонніми предметами. Можливо, Ви сіли на заднє сидіння, пересядьте на крісло попереду.
2. Припустимо, ви їдете своєю дорогою, а всі інші машини їдуть Вам назустріч лоб в лоб і сигналять, посигнальте їм на знак солідарності, і увімкніть дальнє світло фар. Якщо симптоми не зникають, припиніть рух і запитайте у працівника державної автоінспекції "Це випадково не Англія?".
3. Припустимо, це не Англія, тоді візьміть трохи правіше і продовжуйте рух, якщо ви помітите, що кількість пішоходів на проїжджій частині різко збільшилась, візьміть лівіше, можливо, Ви їдете тротуаром. Таким чином, по черзі повертаючи кермо вправо-вліво, виберіть оптимальну траєкторію.
4. Припустимо, Вас постійно обганяють інші автомашини, відкрийте дверцята і вийдіть, щоб упевнитися - чи не стоїте Ви на місці і чи немає яких-небудь предметів, що заважають вашому руху. Якщо Ви переконалися, що Ваша машина не стояла на місці - наздоженіть її на попутках.
5. Припустимо, у Вас спустило колесо, зупиніть машину і пошукайте в багажнику запасне колесо і насос, якщо замість цього Ви побачите в багажнику підозрілі металеві предмети, які чимось віддалено нагадують двигун внутрішнього згоряння - вітаємо, у Вас "Запорожець".

Образливість за знаками зодіаку

Овен.
Не знаю, чим ви примудрилися образити це миле створіння, але якщо ви його образили, то вас одразу ж пробачать. Один раз об двері, два рази об рейку. Овни вирізняються досить високим ступенем гнівливості (за винятком тих, хто навчився добре керувати своїми емоціями), але вони швидко і заспокоюються. Вони не злісні. ))) Вони вас потім можуть навіть пожаліти. І принести в лікарню апельсини і квіти. Або просто квіти, але вже на могилу.

Телець.
Ой, а ось їх узагалі не злити б краще. Ні, одразу вони вас на роги не піднімуть. Спочатку вони на вас будуть ображатися. З прочитанням довгих монологів на тему "як недобре - ви образили бідного маленького і, безумовно, няшного Тельця". А ви сидіть і слухайте цю нудятину, благо, говорити її буду виключно для вас із виховною метою. І ось так Тельці будуть вам вимовляти довго. І запам'ятовувати всі ваші гидоти, і знову в тисяча перший раз говорити, що ви поводитеся погано. А потім каааак наподдадуть копитом або рогом! Все, ховатися марно, вас просто знищать. Бо терпіння Тельців вражаюче, але, на жаль, не нескінченне.

Що не зробиш заради друга

Не хотів Саня на риболовлю їхати. Дуже не хотів. Як відчував. Але друзі весь тиждень умовляли - телефоном, по душах і по загривку.
Друзів зрозуміти можна - вони машину шукали. А в Сані машина була. На п'ятий день Саня зрозумів, що їхати доведеться. Дружині сказав, що їде до мами, коханці - як як не дивно, те ж саме. Обом обіцяв повернутися до вечора.
Балакуча орава Саніних друзів дістала горілку і почала рибалити ще в машині, о шостій ранку. На півдорозі снасті закінчилися, і довелося зупинятися, щоб купити ще. Після прибуття на місце риболовля продовжилася, і через години три-чотири Саня, як найбільш тверезий, був відряджений за новою порцією наживки. І закуски.
До вечора друзі висіли на Сані і вмовляли:
- Ну, давай, випий із нами. Ось ми тобі налили, ось тобі килечка. Залишайся!
Саня з повною до країв склянкою в руці лише мотав головою - не буду, мовляв. Йому мав розвести всіх по домівках, і залишатися на ніч не хотілося.