Скуштуй гарного настрою

10 порад щодо водіння автомобіля

1. Припустимо, ви перебуваєте в машині, і при спробі рушити з місця помічаєте повну відсутність керма, педалей, панелі управління, огляд передньої півсфери утруднений сторонніми предметами. Можливо, ви сіли на заднє сидіння, пересядьте вперед.

2. Припустимо, ви їдете своєю дорогою, а всі інші машини їдуть вам назустріч і сигналять, посігнальте їм в знак солідарності, а ввімкніть дальнє світло фар. Якщо симптоми не зникають, припиніть рух і запитайте у працівника автоінспекції "Це випадково не Англія?"

3. Припустимо, це не Англія, тоді візьміть трохи правіше і продовжуйте рух. Якщо ви помітите, що кількість пішоходів на проїжджій частині різко збільшилася, візьміть лівіше, можливо ви їдете по тротуару. Таким чином, поворотами керма вправо-вліво, вибирається оптимальна траєкторія.

4. Припустимо, вас постійно обганяють інші автомашини, відкрийте дверку і вийдіть, щоб упевниться - чи не Стоїте ви на місці і чи немає яких-небудь предметів, що заважають вашому руху. Якщо ви переконалися, що ваша машина не стояла на місці - доженете її на попутках.

5. Припустимо, у вас спустило колесо, зупиніть машину і пошукаєте в багажнику запасне колесо і насос, якщо замість цього ви побачите в багажнику підозрілі металеві предмети, чимось віддалено нагадують двигун - мабуть, у вас "Запорожець".

6. Припустимо, вас лякають своїм різноманіттям Правила Дорожнього Руху. Тоді не помиліться при купівлі особистого автомобіля - пам'ятайте, чим більше ваша машина - тим менше Правил Дорожнього Руху для вас написано.

7. Припустимо, ви перебуваєте за кермом в нетверезому стані і вас намагається зупинити інспектор. Швидко перелазьте на заднє сидіння і постарайтеся заснути. Через двадцять чотири години можете спокійно продовжити рух.

8. Припустимо, у вашій машині зламався прикурювач. Терміново позбавтеся від цього автомобіля, машина без прикурювача - це марна купа металу.

9. Припустимо, вам назустріч їде автомобіль з буквою "У" на лобовому склі. Налякайте його несподіваним включенням світлової та звукової сигналізації. Вони так весело стрибають в кювет.

10. Припустимо, ви не впевнені в своїх силах. Пам'ятайте, що на дорогах діє негласне правило "Думай за дурнів!" Так що вам особливо не варто напружувати свою голову, нехай за вас думають інші.

Залишити відповідь