10 правил, як переспорити жінку

Пам'ятаєте, в дитинстві була така гра: «так» і «ні» не говорити, чорний з білим не носити? Програвав той, хто першим вимовляв, забувшись, заборонене слово. Суперечку з жінкою по суті, та ж гра, тільки з більш складними правилами. Звичайно, всі жінки різні, і всі конфліктні ситуації індивідуальні. Немає ніякого універсального методу, як перемогти в такій суперечці. Зате є класичні прийоми, які працюють проти жіночої логіки, і класичні помилки, яких треба уникати.
Правило 1
Не намагайтеся довести свою правоту. Виграє не той, за ким залишилося останнє слово (як вважає більшість жінок), а той, кому вдалося похитнути впевненість співрозмовника. Для економії часу легше відразу визнати, що жінка права, але з застереженням "по-своєму", "в чомусь", а далі додати щось типу "а тепер давай подумаємо разом, адже" і плавно повернути свої аргументи. Таким чином, ви ніби як переходите на її сторону барикад, і вас вислухають вже більш уважно.
Правило 2
Забудьте вираз "я взагалі не розумію, про що ти" і йому подібні. Навіть якщо на вас вилився потік маячних аргументів і безглуздого набору слів, ніколи не кажіть, що нічого не зрозуміли або прослухали. По-перше, від повторного викладу зрозуміліше не стане. По-друге, жінка, особливо на емоціях, в останню чергу подумає про те, що вона невиразно висловилася. Зате майже напевно звинуватить вас, що ви її ігноруєте і плювати хотіли на її думку. Правильний варіант виглядає приблизно так: "Я вловив твою думку, але мені хотілося б краще розібратися ось в якому питанні."
Правило 3
Не підвищуйте голос. Це неминуче призведе до питання "Чому ти на мене кричиш?!", і дискусія перетече в звичайну склоку, де ви будете хамом трамвайним, а вона нещасною жертвою. Спробуйте зіграти навпаки: якщо жінка, розпалившись, підвищує голос на вас, завжди можна сказати: "у такому тоні я з тобою розмовляти не можу". Тоді вона відчує себе винною, а ви отримаєте тимчасову перевагу.
Правило 4
Ніколи не критикуйте інтелект жінки в суперечці, навіть побічно. Ідіть від противного: "Ну ти ж розумна дівчина, ти ж напевно сама знаєш, що.."
Правило 5
Не наводьте абстрактних прикладів, настільки модних в психоаналітичних статтях. Ніяких "Давай уявімо, що ось ця цукорниця ти, а ось ця сільничка я". Жіноча логіка влаштована таким чином, що в будь-якій абстракції знайде підтвердження своєї правоти, і на полі вам її не переграти. Приклад завжди повинен бути чітким і однозначним. Бачиш он ту дівчину? Ось вона жирна, а ти ні.
Правило 6
Не підкріплюйте свої слова думкою вашої мами, бабусі, колишньої дівчини. Банально і очевидно, але багато хто в запалі дискусії про це забувають. Наводьте думки тих людей, які є авторитетом для вашої співрозмовниці, а не для вас.
Правило 7
У жіночій логіці кожне твердження може бути переглянуто, спростовано і відкинуто. Не варто спиратися на слова "Ну ти ж сама казала, що.." Вам все одно не вдасться пробитися через подальше "Ну і що?", тому намагайтеся не потрапляти в такі пастки.
Правило 8
Не дозволяйте відвернути себе від теми. Відчуваючи, що крити нічим, жінки часто застосовують нечесний прийом на кшталт: "А взагалі, чому ти досі не прибив полку, ти ж обіцяв!", тоді як мова про полицю зовсім не йшла. Найпростіше блокувати такі провокації визнанням власної неправоти: "Так, я винен, все зроблю неодмінно". Потім, коли жінка отримала бажану відповідь і розслабилася, повертайтеся до теми.
Правило 9
Не використовуйте в своїх доказах довгих і складних пропозицій. Аргумент повинен вміститися в одній-двох фразах. Чим менше зайвих слів, до яких жінка зможе причепитися, тим краще для вас.
Правило 10
Не забувайте про почуття гумору. Воно завжди згладить неприємні моменти в розмові, до того ж всі без винятку жінки люблять дотепних чоловіків і багато їм прощають.
І наостанок: для повноцінного діалогу вам завжди треба тримати в голові три питання:
1. Що сказала співрозмовниця?
2. Що вона хотіла сказати?
3. Що вона фактично сказала?
і три відповіді на них. 10 правил, як переспорити жінку