10 порад щодо водіння автомобіля

1. Припустимо, ви перебуваєте в машині, і при спробі рушити з місця помічаєте повну відсутність керма, педалей, панелі управління, огляд передньої півсфери утруднений сторонніми предметами. Можливо, ви сіли на заднє сидіння, пересядьте вперед.
2. Припустимо, ви їдете своєю дорогою, а всі інші машини їдуть вам назустріч і сигналять, посігнальте їм в знак солідарності, а ввімкніть дальнє світло фар. Якщо симптоми не зникають, припиніть рух і запитайте у працівника автоінспекції "Це випадково не Англія?"
3. Припустимо, це не Англія, тоді візьміть трохи правіше і продовжуйте рух. Якщо ви помітите, що кількість пішоходів на проїжджій частині різко збільшилася, візьміть лівіше, можливо ви їдете по тротуару. Таким чином, поворотами керма вправо-вліво, вибирається оптимальна траєкторія.
4. Припустимо, вас постійно обганяють інші автомашини, відкрийте дверку і вийдіть, щоб упевниться - чи не Стоїте ви на місці і чи немає яких-небудь предметів, що заважають вашому руху. Якщо ви переконалися, що ваша машина не стояла на місці - доженете її на попутках.
5. Припустимо, у вас спустило колесо, зупиніть машину і пошукаєте в багажнику запасне колесо і насос, якщо замість цього ви побачите в багажнику підозрілі металеві предмети, чимось віддалено нагадують двигун - мабуть, у вас "Запорожець".
6. Припустимо, вас лякають своїм різноманіттям Правила Дорожнього Руху. Тоді не помиліться при купівлі особистого автомобіля - пам'ятайте, чим більше ваша машина - тим менше Правил Дорожнього Руху для вас написано.
7. Припустимо, ви перебуваєте за кермом в нетверезому стані і вас намагається зупинити інспектор. Швидко перелазьте на заднє сидіння і постарайтеся заснути. Через двадцять чотири години можете спокійно продовжити рух.
8. Припустимо, у вашій машині зламався прикурювач. Терміново позбавтеся від цього автомобіля, машина без прикурювача - це марна купа металу.
9. Припустимо, вам назустріч їде автомобіль з буквою "У" на лобовому склі. Налякайте його несподіваним включенням світлової та звукової сигналізації. Вони так весело стрибають в кювет.
10. Припустимо, ви не впевнені в своїх силах. Пам'ятайте, що на дорогах діє негласне правило "Думай за дурнів!" Так що вам особливо не варто напружувати свою голову, нехай за вас думають інші. 10 порад щодо водіння автомобіля