20 відмінностей мозку чоловіків від мозку жінок

1. Давно доведено, що мозок жінки на 10% менше чоловічого. На рівень інтелекту це, втім, не впливає.
2. А ось зменшується чоловічий мозок з віком швидше жіночого.
3. Для вирішення однієї і тієї ж поставленого завдання чоловіки і жінки задіють різні частини головного мозку.
4. Якщо чоловік заблукав, то буде запам'ятовувати напрямок руху і пройдену відстань, а жінка – об'єкти-орієнтири. Так само і за кермом: чоловік пам'ятає дорогу за числовими значеннями відстаней, а жінка часто пам'ятає всякі вивіски і вітрини магазинів.
5. Жінка частіше запам'ятовує все в деталях, чоловікові досить резюмуючої думки.
6. Чоловіки швидше сприймають інформацію, а тому швидше реагують. Проте…
7. Жінки частіше можуть сприймати кілька інформаційних потоків, а чоловіки дратуються, коли їм доводиться робити щось "заодно".
8. Чоловіки сильніше в точних науках, а жінкам краще даються гуманітарні.
9. Так, всі чекали цієї теми, так от, будь ласка: чоловіки думають про секс кожну хвилину, а жінки згадують про нього раз в пару днів. Маніакальні та інші крайнощі не в рахунок.
10. Жінки більш балакучі. Така товариськість пов'язана з роботою центру задоволень в мозку. Розмова схожа оргазму.
11. Чоловіки і жінки по-різному реагують на різкі і дратівливі звуки.
12. Для встановлення довіри жінці досить міцних обіймів секунд на 20.
13. Жінки використовують майже в три рази більше слів протягом дня, ніж чоловіки.
14. Жіночий мозок при функціонуванні нагрівається сильніше, тому що "спалюється" більше глюкози.
15. У чоловіків і жінок різне сприйняття гумору. Чоловіків більше хвилює веселий фінал, а жінки отримують задоволення від тонкощі гумору в цілому, мови викладу, і від розв'язки отримують навіть більше задоволення, ніж чоловіки.
16. У жінок краще розвинені організаторські здібності.
17. Чоловічий слух слабкіше жіночого. Тому жінки чують найтонші інтонації, а чоловіки – не завжди. І в плані тактильних відчуттів чоловіки жінкам програють. Зір ж чоловіків досить еротизовано, тоді як жінки краще запам'ятовують будь-які деталі картинки.
18. Чоловіки сприймають мову за допомогою логіки, тому "чують рівно те, що говориться", а жінки підключають інтуїцію і емоції, тому їм "скрізь якісь натяки ввижаються".
19. Жінки від природи більш комунікабельні, чоловіки – агресивно конкурентні. Тому чоловіки частіше б'ються. З тієї ж причини жінки дратуються від того, що чоловіки не можуть підтримати з ними тривалу розмову, а справа всього лише в тому, що чоловіча мова розвинута, як правило, слабкіше.
20. Якщо на дорозі лежить м'яч, то чоловік по ньому вдарить ногою, а жінка, швидше за все, підбере і притисне до грудей. Так проявляється різне природне призначення чоловіків і жінок. 20 відмінностей мозку чоловіків від мозку жінок