25 способів вижити у фільмі жахів

1. Якщо ви думаєте, що вже вбили чудовисько, ніколи не підходьте ближче, щоб переконатися в цьому.
2. Ніколи не читайте вголос заклинань, які закликають демонів, навіть жартома.
3. Не спускайтеся в підвал, особливо якщо раптом відключили світло.
4. Якщо вас багато, ніколи не відходьте в сторону, удвох або поодинці.
5. Якщо побутова техніка, в тому числі кухонний комбайн, включається сама по собі, негайно переїжджайте.
6. Якщо ви приїхали в незнайоме місто і не бачите жодної людини на вулицях, можливо, це не просто так. Зрозумійте натяк і не зупиняйтеся тут.
7. Якщо ваші друзі починають поводитися незвично, наприклад сичати, жадати крові, виблискувати очима, обростати шерстю і т. д., забирайтеся з максимально можливою швидкістю.
8. Тримайтеся подалі від певних географічних точок, наприклад: Аркхем, Вулиця В'язів, Трансільванія, Нільбог (хай допоможе вам Бог вчасно дізнатися його), Бермудський трикутник і будь-яке маленьке містечко в штаті Мен.
9. Якщо у вас закінчився бензин вночі в глухому незнайомому місці, не стукайте в найближчий занедбаний будинок в надії знайти телефон.
10. Якщо ви зайшли в місцеву церкву в пошуках допомоги або притулку і бачите, що розп'яття повішено догори ногами, обережно поверніться і вийдіть якомога тихіше.
11. Чим би ви не займалися, не заводьте домашніх тварин: кішок, собак, хом'ячків або будь-яких інших нешкідливих істот. Якщо вам все-таки довелося зробити це, ні на хвилину не випускайте їх з поля зору.
12. Якщо вас поранив хижий зомбі, у вас немає ніякої надії, тому що рано чи пізно, скільки б антибіотиків ви не прийняли, ви станете одним з них.
13. Якщо ви єдиний з головних персонажів, що залишився в живих, а за чудовиськом все ще полюють, не виходьте до переслідувачів у відкриту, тому що вони неодмінно приймуть вас за чудовисько.
14. Не відкривайте замкнені двері, особливо якщо ви чуєте, як хтось дряпається в неї, важко дихає або видає інші дивні звуки.
15. Запитайте, чому цей будинок продається так дешево.
16. Ніколи не хапайтеся за телефон, щоб покликати на допомогу. Швидше за все, телефон вже не працює, а в наступну секунду на вас накинеться чудовисько з яким-небудь гострим предметом.
17. Невіруючі завжди виявляються неправі, причому найжахливішим, огидним і болючим способом.
18. Варто вам згадати, чого ви хочете досягти в житті, почати будувати плани, згадати про улюблених і ви приречені.
19. Якщо за вами женеться чудовисько, і ви думаєте, що воно ззаду вас, швидше за все, воно виявиться прямо перед вами.
20. Якщо ви перетворили чудовисько в калюжу крові і купу кісток і впевнені, що воно померло, при першій же можливості розчленуйте, спаліть, закопайте, з'їжте або будь-яким іншим способом знищіть труп.
21. Якщо за вами женеться чудовисько, а назустріч вам попадається один з ваших друзів і питає: Що сталося? , не зупиняйтесь. Просто скажіть, щоб він біг за вами. Якщо він вам насправді друг, він приєднається до вас. Якщо ні, ну не пощастило...
22. При полюванні на чудовисько при першій нагоді використовуйте вогонь, електрику або кислоту. Краще все разом. І атомну бомбу.
23. При першій можливості стріляйте чудовиську в очі: жодне чудовисько не зупинять поранення в тулуб або кінцівки. Якщо ж ви влучите в очі, чудовисько осліпне на деякий час (може бути ... якщо вам дуже пощастить ... і якщо у нього взагалі є очі ...).
24. Якщо, визирнувши з вікна, ви бачите чудовисько, швидше за все, воно рано чи пізно буде гнатися за вами. Знайдіть собі підходяще притулок далеко-далеко звідси.
25. Якщо ви знайомі з таксидермістом, практикуючим своє ремесло на людях і одночасно є господарем готелю, ніколи не зупиняйтеся в його готелі. 25 способів вижити у фільмі жахів