Антигороскоп

Овен: агресивний до надзвичайності, примітив - войовничий і жорстокий. Розумово загальмований, насилу запам'ятовує найпростіші речі. Не раз підклав би свиню, якби зумів, а зазвичай зайнятий тим, що шукає для себе нові (або не дуже) ворота. Вульгарний, душа нарозхрист, любить пиво і солоні жарти. У дитинстві мріє про кар'єру військового чи космонавта і тому постійно затіває бійки. У житті сімейному його треба тримати подалі від грошей - усе розтратить миттєво, а куди - і сам не знає. У суспільстві нудний, може годинами говорити про себе, не помічаючи інших. У нетверезому вигляді схильний до буйства і скандалів.

Телець: дріб'язковий, занудливий, підлиза і донощик. У житті тримає ніс за вітром і виконує всі вказівки начальства. Актор за натурою (вдає з себе альтруїста, жінка - мученицю), а насправді всіх зневажає, вважаючи себе в глибині душі центром всесвіту. Любить багатство: скопидомить потайки і невпинно. Готовий зняти останню сорочку, але не з себе, а з ближнього свого. Егоцентрист із садистськими нахилами, сім'ю тероризує змалечку і до глибокої старості, хоча зовні здається ввічливим і ласкавим. Не доверяет никому, даже себе. Узурпатор усіх привілеїв, до яких зможе дотягнутися.

Близнюки: вічна дитина - як інтелектуально, так і в почуттях. Дорослішати відмовляється геть і найчастіше паразитує на кому-небудь до глибокої старості. Єдине, що любить насправді - це поговорити, переливаючи з пустого в порожнє. Читає мало, але про все має свою думку, яку, щоправда, змінює разів десять - дванадцять на тиждень. У старшому віці впадає в споглядальність. Часто стає актором або письменником. Не выносит напряжения, ни умственного, ни физического. Обожнює приймати гостей, але пригощає їх у кращому разі чаєм і цукерками, а зазвичай - своєю балаканиною.

Рак: невдаха за визначенням. Консерватор і опортуніст, занурений у
самоспоглядальність. Ніщо не в змозі змінити його переконань, але посперечатися любить, щоб вдосталь поглумитися над опонентом і вирости у власних вирячених очах. Зі страху може напасти першим, але зазвичай, тільки-но відчувши небезпеку, рятується втечею до своєї нори - місця, яке пестить і плекає понад усе на світі. Він із задоволенням очорнює всіх і вся, вдає з себе господаря становища, прикидаючись сильним і впевненим. Насправді ж боїться всіх до кольок, любить самотність і спокій.

Лев: з раннього дитинства схильний до пияцтва і здирництва. В інших справах дуже ледачий. У дитинстві вимагає гроші в батьків, потім у друзів і знайомих. Його гіпертрофовані гордість і самолюбство можуть отруїти життя будь-кому, а ненажерливість - розорити будь-яку кишеню. При цьому він ніколи не товстіє. Любить, щоб увесь світ обертався навколо нього, тому завжди і в усьому прагне бути першим, якщо це не вдається - хиріє і помітно скорочується в розмірах. Нічим непохитне почуття власної величі, власної цінності та безпомилковості.

Діва: зазвичай має чарівність слона, розум - кролика. Мелочная, скупая, занудливая и сварливая. Педантизм Девы делает ее невыносимой как на работе, так и дома. Своим занудством и придирками она способна погубить любое дело и довести любого до белого каления. Вона ніколи не імпровізує, складаючи докладні, нудні плани дій для себе і для своїх близьких, незважаючи на їхні протести. У всьому в неї холодний розрахунок, а все, що вона робить - важке, солідне і нудне. Крім того, вона майстер інтриг і якщо в неї з'являться вороги, вона не заспокоїться, поки не виб'є їхній рід до десятого коліна.

Терези: потрібно бути справжнім невдахою, щоб народитися під цим знаком. Обидві руки - ліві. Тупі слух і зір. Почуття гумору і честолюбство - у зародковому стані. У них ніколи немає ні грошей, ні удачі в коханні, не щастить їм ні в домі, ні на роботі. Не можуть не заробити, не здивувати, не блиснути. Паталогічно не вміють ухвалювати рішення, починають тремтіти дрібним тремтінням, вкриваються потом і непритомніють, тому всі рішення в житті за них ухвалюють інші. Люблять вдавати із себе знавців мистецтва, хоча самі ні в чому не розбираються. Часто пишуть сльозливі мемуари.

Скорпіон: дуже небезпечний, навіть на відстані. Зраджують, обманюють, інтригують з одного задоволення знищувати. Паталогічні садисти і мазохісти одночасно. Не гребують жодними засобами для досягнення мети. Не шкодуючи сил і засобів, створюють про себе гарну думку, щоб потім зрадницьки вдарити з тилу. Кар'єру роблять, ідучи по трупах. Якщо він сказав, що цінує твою дружбу, значить годину тому написав на тебе донос начальству. Обожнює вульгарні анекдоти і порнографічні фільми. Розпускає чутки про свої сексуальні подвиги, жорстоко знущаючись при цьому над тими, хто до нього прив'язаний.

Стрілець: найчастіше виглядає радісним ідіотом і майже завжди таким і є. Його кретинський оптимізм і напористість не остуджує ніщо, навіть цегла з даху на голову. Поговоривши з ним хвилин п'ять, хочеться його швидко і болісно прикінчити. Із самого дитинства любить нав'язувати всім без винятку своє суспільство і свої безглузді ідеї. Агресивний оптиміст, який у спільному житті завдає чимало клопоту. Любить брехати і вигадувати - найчастіше з благими намірами (як він думає). Любить натовп, галасливі збіговиська і місця, де можна на халяву поїсти і випити.

Козеріг: жорстокий, холодний і бездушний, як айсберг. У домі - жандарм, на роботі - тиран. У тиранстві і придушенні інших бачить сенс свого життя, чіпляється і чіпляється до дрібниць, начисто позбавлений почуття гумору. Б'є дітей і тероризує чоловіка (дружину). Відступає тільки перед фізичною силою або психічним тиском. Інтелектуально примітивний, без польоту фантазії, але мстивий і злопам'ятний: ніколи і нікому нічого не прощає. Рідкісне поєднання манії величі з комплексом неповноцінності з мінімальними розумовими і психічними здібностями. Тому завжди лізе в начальники.

Водолій: фантазер і мрійник, геть відірваний від реального життя. Ніколи не віддає позичених у нього грошей, тому що, позичивши, одразу ж їх витрачає і про борг забуває. Постійно порушує свої обіцянки, не любить працювати. Обмовляє і поливає брудом своїх близьких, завжди за їхньою спиною. Має тяжіння до грубої гастрономії та вульгарної фантастики, яку скуповує в неймовірних кількостях. Відпустку проводить у будь-якій дірі, оскільки всі гроші, що відкладаються на неї, витратив на здійснення одного з проєктів з порятунку людства, яких у нього - хоч греблю гати.

Риби: жити не можуть без обману і підлості. Завираються зазвичай до такої міри, що самі не можуть визначити, де в них правда, а де - брехня. Риба суперечить сама собі, викручується безперервно, але не має від цього жодного зиску, чинячи за принципом мистецтва заради мистецтва. Крім того, риба дуже любить ритися в брудній білизні інших, вдаючи з себе домашнього психоаналітика, а потім підторговувати чужими таємницями і одкровеннями. Працювати і взагалі будь-що робити не любить і не вміє, змусити ж її практично неможливо - однаково кользне і втече. Антигороскоп