Блондинка і ноутбук

У п'ятницю ввечері в мене сталася катастрофа. Помер мій улюблений ноутбук. А ми ж домовилися з Льошкою зустрітися ввечері в чаті і ну, самі розумієте Коротше, трагедія насувалася жахливенька.
Що було робити? Я зателефонувала Андрюшці - нашому системнику з роботи, і стала його просити - Андрюшенька, допоможи, типу, на все згодна і так далі.
Він чомусь сказав, що просто обожнює блондинок. Мені, звісно, було дуже приємно, тільки здалося, що він якось уїдливо сказав Ну, не важливо.
Андрюшенька, кажу, роби ж що-небудь! А то особисте життя горить!
Тоді він сказав, що зараз спробує увійти в мене дистанційно Я відповіла, що, типу, не проти вірту, але не так само швидко! Та й Льошка чекає.
Він пробурмотів ще щось приємне про блондинок і став голосно стукати по клавішах.
А потім раптом сказав, що його айпішник не пролізе в мою проксію і як завжди все через " пу
Я не відразу зрозуміла, що він мав на увазі, але коли він додав, що доведеться потрахатися, я одразу здогадалася і зрозуміла, що доведеться. А чого не зробиш для коханого? Улюбленого ноута.
Але мені не хотілося через " ;%, і я боязко поцікавилася - може, все-таки через проксю? У відповідь він почав кричати, і взагалі повівся так орально, що я зрозуміла, що краще помовчати, а то однією ;%" мені не відбутися.
Гаразд, кажу, Андрюшенька, я на все згодна, тільки зроби, щоб ноут працював. Він каже - зараз приїду. Ну, ясен пень, думаю, для такої справи треба приїхати, не все ж віртом.
Але про всяк випадок поцікавилася - а як щодо запобігання? Він відповів, що каспер у нього вже стоїть, і як приїде - мені заллє.
Я подумала - ого! Може, він і справді непоганий хлопець? І каспер у нього вже Ну, якщо йому так не терпиться та з таким айпішником, добре вже, нехай без запобігання.
Приїхав Андрюшка швидко. І відразу до ноута, на мене навіть не глянув. А я-то в пеньюарі Питаю - Андрюшенька, як справи? Він відповідає - з хардом усе гаразд. Ну, я ж у школі англійську вчила, і відразу здогадалася, про що він і що каспер у нього вери хард.
Але він одразу ж заявив, що в мене дрова криві.
От я не зрозуміла - це він про що? Немає у мене ніяких дров. Про ноги, чи що? Так всі мені кажуть, що мої ноги Андрюшенька, кажу, що з дровами-то??? А він каже - та нічого, зараз я тобі заллю. Так заллєш, звісно, Андрюшенька, хоч просто зараз, мені й самій уже нібито.
А він сидить, блін, та стукає по клавішах!
Андрюшко, кажу, давай уже скоріше ближче до проксі!
А він каже - що так ковбасить-то проксію твою?
Та як же, кажу, роздражнив - а сам від ноута не відірветься ніяк!
Коротше, підійшла я до нього, і сіла своєю проксею прямо йому на коліно.
Загалом, пацани і дівчата, все було чудово. Айпішник у нього - просто клас, дуже хард. Справжній каспер. І в проксію про пройшло відмінно, і навіть через " ;% не довелося.
І ноут запрацював. Виявилося, у нього просто якийсь проводок відпав.
А з Льошкою ми так і не зустрілися. Самі розумієте, не до нього було. Блондинка і ноутбук