Блондинка і тямущий манагер

У компанію, яка є провайдером Інтернету і за сумісництвом комп'ютерним магазином, в відділ підключення юридичних осіб і простих смертних до ADSL заходить дівчинка років 20-ти. Передобідній час, хтось трендить по телефону з клієнтом, хтось розбирає договора - в загальному, контора займається своєю справою. Дівчинка невпевнено підходить до першого ліпшого менеджеру і каже:
- Здрастуйте, я з приводу Інтернету.
- Хочете підключитися?
- Ні, я з приводу роботи.
- Наскільки я знаю, в наш відділ немає вакансій. А в який відділ ви збираєтеся найматися?
- Не знаю.
- Хм, гаразд, чим ви збираєтеся займатися в нашій компанії?
- Не знаю, я по знайомству прийшла, я вмію друкувати на комп'ютері, мені сказали, що я буду працювати Інтернетом.
- ??? Вибачте, ким?
- Інтернетом.
В офісі запанувала тиша. Люба перестала набирати повідомлення в аську, і зависла пальцями над клавіатурою. Ольга застигла з чашкою кави на півдорозі до свого столу. Міхон на пів секунди впав у ступор, після чого продовжив спілкуватися з клієнтом, але набагато тихіше. Денис посміхнувся, і сказав:
- Так, так проходите до мене, сідайте.
Денис займався обзвоном потенційних клієнтів з приводу підключення, і наймати людей на роботу він не міг. Всі зацікавлено почали спостерігати за розвитком подій.
- Ви хочете працювати Інтернетом?
- Так.
- Чудово, яка у Вас ширина каналу?
У дівчинки округлилися очі, Ольга поперхнулась кави, Люба, трясучись, поклала голову на клавіатуру і хрюкнула.
- Я вас не розумію.
- Просто ми повинні знати, яка у Вас ширина каналу, щоб припустити, скільки клієнтів Ви зможете обслуговувати за раз.
- ???
- Ну як же Ви не розумієте, якщо Ви будете працювати Інтернетом, то до Вас будуть підключатися клієнти, які будуть Вами користуватися. Чим більше клієнтів до Вас приєднатися, тим краще для фірми. А якщо канал у Вас маленький, то багато клієнтів не зможуть Законектитись, а якщо зможуть, то будуть не задоволені якістю.
- Зачекайте, якою якістю?
- Ну що Ви збираєтеся продавати?
- Інтернет.
- Ні, Інтернет це частковість, Ви будете продавати послугу. Ви будете працювати з клієнтами. Вашим завданням буде їх обслужити, причому так якісно, ​​що клієнти будуть звертатися тільки в нашу фірму. Ви повинні будете зробити послугу клієнтові, зробити для нього все, що він захоче.
Дівчинка втиснулася в крісло, виставивши вперед свою сумочку як щит.
- Я передумала, я додому піду.
- Як же так, Ви навіть не хочете дізнатися графік роботи і зарплату?
- Ні дякую до побачення.
Дівчинка, схопившись зі стільця, позадкувала до виходу, панічно озираючись. Хтось міг ще тримати себе в руках, хтось вже бився в істериці. Дівча вискочила за двері. Робота в офісі застопорилася на хвилин сорок. Блондинка і тямущий манагер