День без компа

Неділя. Погана погода. У сісадміна вкрали комп'ютер. Удома зайнятися нічим, тому він вирішив почати щоденник.
8-00... Праснулсі... Е... Ні... Праснулсіа йа!.. Ні... Зовсім забув, як писати правильна... Треба зібратися... Хде мій словар?
Отже... О! Знайшов!.. Я прокинувся... Встав із ліжка... Робити нічого...
8-30... Пішов на кухню. Увімкнув чайник. Не завантажується. Увімкнув в іншу розетку. Теж саме. Напевно, вірус, про який я не знаю. Треба встановити антивірусну програму і через інтернет оновити бази.
9-00... Довго пінгував штани... Не пінгуються... (не знаю, як правильно писати слово "пінгувати", не знайшов у словнику).
Виявив якісь штани. На них три смужки і напис "abibas". Напевно, це який-небудь старий рідкісний третій пентіум, китайський...
10-00... Вигадав у розумі нову програму... Знайшов насіння і за його допомогою та за допомогою двійкового коду на підлозі її прописав... З кватирки подув вітер і програма дала збій.
11-00... Під завалами дисків із програмами виявив старий телефон. Не знаю, як користуватися. Знайшов на нього паспорт. Виявляється, за його допомогою можна чатитися, щоправда, тільки з одним користувачем...
12-00... Відкрив холодильник. Знайшов їжу і поїв... Поставив холодильнику лайк. Коли його відкрив ще, то знайшов пиво... Поставив два лайки, а на стінці написав від душі "аффтар жжот".
13-00... Зайнятися нічим. О! Знайшов ігрову приставку Денді... Зараз погамлюся... У паспорті написано: "Підключити до телевізора"... А що таке телевізор?
14-00... Пограти не зміг... Вирішив почитати книжку... Хм... "Пригоди Буратіно"... Отже, взяв Тато Карло поліно і вистругав собі сина... Ааааааааа!!!! Чумаааааааааааааааааааааааа... Треба потім на якомусь форумі запостити... В житті не читав більш цікавого...
15-00... Подзвонив телефон... Мало не обісрався... Якийсь голос сказав: "Я скоро приїду"... Якось незвично... Треба поставити на телефон сигнал "О-о-оу"... як в асьці.
16-00... Дзвінок у двері... Обісрався... Зайшла дівчина... МЛЯЯЯЯЯ... ВОНИ ІСНУЮТЬ!!!... Сказала, що вона Красуня1986 з аськи... Виявляється, я їй обіцяв мегасекс, тому вона не вдягнула спідню білизну...
17-00... Показала цицьки... МЛЯЯЯЯ... ВОНИ ІСНУЮТЬ!!!!!!!!
18-00... Вона пішла... Намагався годину пояснити їй, що за допомогою миші можна займатися сексом... не зрозуміла...
19-00... Нудно...
20-00... Не нудно... Знайшов повітряну кульку, перевірену електронікою... Надув... Лопнув... Весело... Так ось для чого вони?
21-00... Нудно...
22-00... Подзвонила мама... Поговорили про політику...
23-00... Зрозумів, що в мене немає дівчини...
24-00... Зрозумів, що хочу сексу... Але немає комп'ютера...
01-00... Знову дзвінок... Дзвонить шеф... Дізнався, що вкрали комп'ютер... Обіцяв новий... Лежу і думаю... А навіщо мені він?.. Адже комп'ютер забирає більшу частину мого життя... Яке протікає повз... День без компа