Інструкція - як вийти з Інтернету

Щоб правильно вийти з Інтернету, Ви повинні ретельно здійснити нижченаведену послідовність дій:
1. Закрийте всі відкриті сторінки та припиніть виконання Інтернет-програми.
2. У встановленому порядку завершіть сеанс операційної системи Вашого комп'ютера.
3. Вимкніть живлення комп'ютера, монітора, принтера, а також Ваш модем.
4. За допомогою кількох кроків відновіть контакт із зовнішнім світом:
Крок перший. Відкрийте вікно і вдихніть свіжого повітря. Увага! Контраст і яскравість Ви відрегулювати не зможете, також не зможете вплинути і на гучність звуків! Приймайте все таким, як є. Шуми не змодельовані, а передаються в прямій трансляції ("live")!
Крок другий. Зробіть кілька кроків кімнатою. Те, що рухається під Вами - всього лише Ваші ноги; не бійтеся, поки все протікає нормально!
Крок третій. Озирніться на всі боки, чи не перебуває хтось ще, хто рухається поруч із Вами. Спробуйте підійти до нього і просто заговорити. Клавіатура для цього не потрібна! Вам відповіли? Якщо так, будьте вкрай обережні, Ви не на форумі й не в чаті. Подумайте перш, ніж що-небудь вимовити: тепер будь-яка образа може спричинити для Вас тілесні ушкодження!!!
Крок четвертий. Спробуйте прийняти їжу. Для цього відкрийте, будь ласка, дверцята всіх шаф. Якщо після відчинення дверцят запалилося світло, значить, Ви виявили холодильник. Загляньте всередину, чи є там що-небудь їстівне? Перш ніж вжити що-небудь у їжу, зверніть, будь ласка, особливу увагу на термін придатності продукту.
Крок п'ятий. Тепер вийдіть з дому, з метою наповнення шафи, усередині якої запалюється світло (процес відомий як "піти за покупками"). Увага! Якщо Вам усе здається незнайомим, зверніться до кого-небудь по допомогу в супроводі Вас до "продуктового магазину". Озирайтеся на всі боки: усі автомобілі справжні, переходити вулицю слід тоді, коли вона справді порожня. Як би неймовірно це для Вас не звучало, відтепер у Вас лише одне життя замість семи екранних імен! Новий старт гри неможливий. Також не видається можливим знайти торговця відновлювальним цілющим напоєм.
Крок шостий. Якщо на зворотному шляху Вам назустріч побіжать маленькі діти, повторюючи вигук: "Тату, тату! " або ж "Мама, мама"! ними можуть виявитися Ваші власні діти. Так, маленькі розбійники були у Ваших спогадах значно меншого розміру... Хоча нічого страшного, Вам варто лише згадати, як їх звати, і Ви до них знову швидко звикнете.
Крок сьомий. Коли Ви знову повернетеся додому, сядьте зручніше в кріслі, але в жодному разі не в тому кріслі, що стоїть перед Вашим комп'ютером!!! Ось і чудово, Ви майже впоралися. Тепер спробуйте прочитати кілька сторінок із книги. Книги - це такі товсті важкі предмети, які можна розкрити. У деяких є навіть красиві строкаті картинки. Ну що, помітили, що під час читання у Вашій черепушці (там, нагорі) щось запрацювало? Це називається "думки", вони до Вас приходять у процесі читання. І ще: не намагайтеся клацати пальцем у кутку сторінки, коли Ви прочитали її до кінця: Мультимедіа була вчора, а тепер потрібно гортати книжку вручну.
Понад десять сторінок поспіль читати для початку не слід! Відкладіть книжку вбік, але недалеко. Тепер зверніться до дружини (чоловіка), тобто до особи, яка хитає головою в дальньому кутку. Запевніть її (його), що у Вас усе нормально і Ви хочете виправитися. У перші дні Вам все одно не повірять, але Ви все ж тримайтеся! Негайно продайте свій модем і купіть замість нього акваріум. Він функціонує подібно до заставки на дисплеї Вашого монітора. Однак це стане першою видимою ознакою поліпшення для Вас! Інструкція - як вийти з Інтернету