Рибальський гороскоп

Ви думайте що знак зодіаку не впливає на клювання? Помиляйтеся, знак зодіаку відіграє велику роль у рибалці, напевно.

Рибалка Овен
Наполегливий, впертий і абсолютно послідовний у своїх діях. Якщо він вибрав якусь водойму в якості улюбленої, то не перестане їздити туди навіть, якщо риба зовсім піде звідти. Він годинами «хімічить» з приманкою, снастями та прикормом, але доб'ється своєї мети. Овен зможе зловити рибу навіть у найближчій калюжі.

Рибалка Телець
Абсолютно байдужий до активної риболовлі. Він обожнює спокій і тишу. Звичайна поплавкові вудка - це все, що йому потрібно. Чомусь має особливу пристрасть до краснопіки.

Рибалка Близнюк
Улюблений спосіб лову - дві однаково оснащених вудки. Спосіб лову може бути одним і тим же, а різниця - лише у принаді. Полює на хижаків за допомогою перетяга - лову на два спінінга.

Рибалка Рак
Чемпіон по виважуванню. З його гачка риба рідко йде, а сходів просто не буває. Майстерно вправляється з щипцями, екстрактором та іншими пристосуваннями, витягуючи гачок з пащі риби.

Рибалка Лев
Солідний і самовпевнений. Дрібна рибка - це не для нього! Ловля коропа - ось вибір цього знака. Вміє безшумно підходити до місця ловлі і готувати снасті, але може все зіпсувати радісними криками, піймавши рибу.

Рибалка Діва
Верх елегантності. Рибальський костюм підібраний під колір очей, фігуру, особливості водойми і погоду. Спінінг і переливающі на сонці приманки - це його божества. Ніколи не ловить на тваринні приманки, робить перевагу рослинним і штучним.

Рибалка Терези
Майстер з підбору ідеальних пропорцій дози і компонентів для принади риби. Всі снасті бездоганно відцентровані. Може визначати на око вагу пійманої риби. Однак може нажити собі проблеми, перевищуючи норми вилову.

Рибалка Скорпіон
Відрізняється дивною реакцією. Миттєво робить підсічки, вибираючи самий підходящий момент. У компаніях рибалок його не люблять за гострий язик і іронічні єхидні коментарі що до дій колег.

Рибалка Стрілець
Чемпіон з прицільного закиду. Вибирає ловлю «всплеск» і риболовлю з використанням далеких закидів. Воліє ловити щуку і окуня, а з білих риб - линів і карасів.

Рибалка Козеріг
Не любить ловити на водосховищах і озерах, віддає перевагу риболовлі на річках. Більше всього йому подобається ловити на кам'янистих перекатах. Блакитна мрія Козерога - риболовля на гірській річці. З якоїсь незрозумілої іншим рибалкам причини особливо цінує невелику рибку.

Рибалка Водолій
Особливо дбайливо відноситься до риб. Відпускаючи назад у водойму дрібну рибу, може навіть поцілувати її. Частенько раптово байдужіє до рибної ловлі і йде з водойми. Абсолютно не переживає про розмір улову. Його принцип: «Скільки зловив - стільки й добре!»

Рибалка Риби
Самий нерішучий рибак на світі. Для нього, вибратись на риболовлю - проблема століття. Він весь час не може вирішити: «Їхати їй чи ні». А коли прийме рішення, довго вибирає снасті і приманку. Якщо йому вдається щось зловити, він починає задавати собі питання: «Відпустити або взяти?» Рибальський гороскоп