Топ-10 корисних для здоров'я шкідливих речей

Заборонений плід солодкий. Але, як виявилося, бувають випадки, коли він ще й корисний. Саме про такі випадки ми сьогодні й поговоримо. Представляємо вашій увазі рейтинг речей, до яких суспільство ставиться негативно, але які можуть виявитися корисними. Поспішайте використовувати цю інформацію, поки наступні дослідження не спростували те, що тут написано.
10 – Пиво
Пиво постійно затьмарювалося кориснішими, судячи з досліджень, алкогольними напоями. Звичайно, ми теж не рекомендуємо міняти келих гарного червоного вина на пінту табору, але дослідження показують, що помірне споживання пива може допомогти у зміцненні серцево-судинної системи. Залишилося довести користь баварських сосисок, і життя стане раєм.
9 – Злість
Якщо ви ставитеся до тих людей, які збирають образи в собі, щоб потім вибухнути ... краще не стримуйтесь так довго. Дослідження показують, що спалахи гніву іноді можуть бути корисними для здоров'я, захищаючи організм не гірше, ніж реакції страху, роздратування або огиди. Але краще не зловживати гнівом, тому що довгі періоди агресії принесуть цілу купу проблем зі здоров'ям - від порушення кров'яного тиску до легенів.
8 – Кава
Суперечки про каву не вщухають досить довгий час. Шкідлива вона чи корисна? Чи, може, й те й інше? Дослідження вчених поки що можуть підбадьорити лише тих, хто вживає небагато кави, та й то лише вранці. Незалежні дослідження стверджують, що кава є основним джерелом антиоксидантів для організму, а також деякі компоненти його допомагають організму боротися з початковими стадіями цирозу печінки та панкреатиту.
7 – LSD
Ми не пропагуємо наркотики і в жодному разі не рекомендуємо їх вживати. Тим не менш, малі дози LSD в одному з експериментів допомогли алкоголікам припинити вживання спиртного і не дали повернутися до згубного заняття згодом. Експерименту вже десятки років і проводився він у лабораторних умовах, але багато пацієнтів, які взяли в ньому участь, не випили ні краплі спиртного за багато років наступного життя.
6 – Сонячне світло
Сонячні промені необхідні нам для виживання, але вони можуть вбивати. А ось астматикам дозована засмага під ультрафіолетовими променями може піти на користь, стверджують вчені. Сонячне світло придушувало імунні реакції, що викликають астму у лабораторних мишей, і може бути використане в майбутньому для лікування людей. Більше сонячного світла в офісі допоможе працівникам уникнути обідньої дрімоти.
5 – Опариші
Вони виглядають гидко, неприємні на дотик і взагалі не найкращі істоти, які можуть потрапити на очі. Проте вони вважаються чи не панацеєю, навіть були визнані у 2003 році першим живим медичним інструментом. Будучи поміщеними на серйозну рану, вони починають поїдати бактерії та відмерлі тканини, допомагаючи таким чином загоєнню та запобігаючи інфекціям.
4 – Маріхуана
Маріхуана, яку часто звинувачують у випадках порушення пам'яті, за іронією долі може допомогти за одного з найсерйозніших випадків порушення – хвороби Альцгеймера. Нещодавні дослідження на мишах показали, що протизапальні компоненти, присутні в марихуані, не дають збиратися до групи протеїнів у мозку, що є однією з причин хвороби. Втім, до перевірки теорії на людях і без відповідного спрямування лікаря не рекомендуємо розпочинати профілактику цим способом.
3 – Червоне вино
Будучи інгредієнтом кухні найздоровіших у плані серцево-судинної системи націй на планеті, вино давно користується славою захисника артерій. Також було відзначено анти-раковий ефект червоного вина. Здебільшого відповідальність за ці властивості вина покладають на антиоксиданти, зокрема на резвератрол, який є у шкірці червоного винограду.
2 – Шоколад
Не менш приємним та корисним, ніж червоне вино, виявився і шоколад. Як і вино, шоколад допомагає підтримувати здоров'я артерій, запобігає деяким видам раку, а також стимулює кровообіг у мозку. Якщо ви вирішили взяти шоколад на озброєння – зверніть увагу на те, щоб максимальним був вміст какао, тому що цукор аж ніяк не найкорисніший компонент шоколадок.
1 – Секс
Секс знижує рівень стресу, знижує холестерин і покращує кровообіг по всьому тілу. Це на випадок, якщо вам потрібні були якісь виправдання першого місця в нашому списку. Топ-10 корисних для здоров'я шкідливих речей