Як розважити себе в маршрутному таксі

1. Потрапивши на переднє сидіння, дістати кермо на присосці, причіпити його на передню панель. Сказавши водієві "Люблю японця - з правим кермом!", почати рулити. Обернувшись назад, попросити пасажирів оплатити проїзд. Передані гроші складати поруч з собою. На питальний погляд водія відповісти "У мене коробка-автомат, не хвилюйся, твій важіль чіпати не буду". По ходу руху різко крутити кермо то сильно вправо, то сильно вліво. При цьому можна періодично вигукувати: "Ух ти, *ля! Та її хрін в колії утримаєш!"
2. Увійти в маршрутку з чорною пов'язкою на оці. Замість грошей покласти в долоню водієві обслюнявленный скляне око. Сказати, що більше розплатитися нічим. Представитися Біллі Бонсом.
3. Сівши на переднє сидіння, підкреслено уважно розглядати магнітолу, тицьнути на ній пару кнопок, взяти телефон, набрати номер, сказати в трубку: "Алло, шеф! Тут з радіо та ж фігня! Так, приймемо заходи!". Вийти на наступній зупинці.
4. При передачі грошей водієві, кожен раз простягати йому два кулака і питати: "Вгадай, в якому?"
5. Перебуваючи в салоні, пильно розглядати одного з пасажирів. Коли він помітить це, зателефонувати, сказати в трубку: "Алло, шеф! Я його знайшов!"
6. Відтворити голосніше в телефоні заздалегідь записаний жіночий голос: "Програма визначення номерів абонентів активована". Хитро примружуючись, поглядати на пасажирів.
7. Переглядати в телефоні порнуху з гучним звуком. При цьому робити в блокнотику помітки, періодично гризучи ручку замислюватися і дивитися на стелю.
8. Схоплюючись з місця, визирати в різні вікна. Поцікавитися у пасажирів, що це за місто. Отримавши відповідь, заспокоїтися і сказати: "Ну, слава Богу! Недалеко залишилося!"
9. Перебуваючи близько автоматичної двері, при кожному закриванні різко висовувати руку в двері і прибирати її. Голосно вести рахунок: "1:0", "2:0",...
10. Опинившись біля вікна, приклеїти до скла фалоімітатор на присосці. Повісити на нього сумку. Подрімати. Уві сні голосно пробурмотіти: "Відчепися, зараза! Я одружений!"
11. При кожному старті від зупинки вжиматься в сидіння, витріщати очі і розтягувати губи до вух. При кожному гальмуванні падати вперед (бажано на підлогу) з криком "Уй, *ля! Не дрова везеш!". Як розважити себе в маршрутному таксі