Жінка в чоловічому колективі

Місяць перший. Здрасссьте. Ось це жах - кругом одні мужики! Я одна, а їх десять (і серед них є симпатичні)! Звихнутися можна: спідницю краще не одягати (однаково, що гола), нікого ні про що не просити (або ще годину навколо тебе буде натовп мужиків, які галасують), попісяти не сходиш (перед картонними дверима до туалету завжди стоїть група працівників, які палять (і серед них, звісно ж, усі симпатичні). Усі напружено працюють і витріщаються в монітор, як божевільні. З подругою не поговориш, усі мужики розмовляють телефоном не довше ніж 5 хвилин і винятково по роботі, на сайт із колготками не полізеш, і Дженіфер Лопез не пообговорюєш. Звихнутися можна!

Місяць другий. Ну, начебто нічого. Писати можна ходити до сусідів (там окремий жіночий туалет), на сайті з колготками можна сидіти, якщо зробити морду цеглою. Дженіфер Лопез тут не катить, катить тут якась Аніта Блонд. Всі розмови про зимову гуму, моторну оливу і комп'ютерні мізки, мій Пежо 206 викликає у них презирливі судоми. До моїх прохань ставляться все набагато спокійніше, симпатичних мужиків з кожним днем стає все менше.

Місяць третій. Жити можна. Аніта Блонд - це німецька бабця з грудьми 10 номера, проти неї Дженіфер Лопез справді не котить. Шипована гума - відстій, зараз на ній ніхто не їздить, найкраще мастило - синтетика, сайт із колготками схвалено, подругу пред'явлено, її теж схвалено. Спідниця схвалена, кількість симпатичних мужиків зменшилася до одного. Мужики біля тубзика випаровуються після фрази: хлопчики, я хочу писати, фраза телефоном "я на іншому рівні" належить до мережевої стрілялки, а не до напруженої роботи.
Місяць шостий. Усі свої. Поміняла Пежо на дев'ятку, не фіга їздити на відстої, у Лопез товста дупа - не котить, вчора з мужиками впоралися в Doom із відділом логістики - з них ящик пива. Замовляли на сайті повій і консультувала своїх хлопців, як відрізнити рідні цицьки від силікону. Гаразд, мужики, піду-пописаю. Жодної симпатичної пики, хоч роботу міняй!

Рік. Братани. Поміняла мізки у компа, зробила мужиків у бродилці, перепила сисадміна в п'ятницю. Учора прийшла нова дівчинка - нічого така, з міцною попкою. Соромиться ходити в туалет і сидіти на жіночих сайтах. Салага-:D Жінка в чоловічому колективі