Знаки зодіаку (12 знаків)

Чудовий гороскоп, можна почерпнути про себе щось нове.

Близнюки
Близнюки - це дуже круто, якщо він один, і зовсім абзац, якщо їх хоча б два. Можуть пиздіти без упину хоч три доби і жодного разу не повторитися, що загалом прикольно, але іноді стомлює. Близнюкам зазвичай усі заздрять, тому що він і жнець, і читець, і на дуді гравець, простіше кажучи - у кожній дупі затичка. Але ніхто не здогадується, як насправді важко Близнюкам вижити і вибрати в цьому величезному світі можливостей - їм завжди здається, що життя минає стороною, навіть якщо вони по вуха в гівні в подіях. Любить трахатися, жерти й отримувати нову інформацію - найкраще одночасно. За це має славу збоченця, хоча насправді він просто економить час. Феноменально ледачий, дев'яносто відсотків своєї бурхливої діяльності розгортає тільки для того, щоб від нього нарешті від'їбалися і залишили в спокої. Справляє враження пиздобола і взагалі васі, хоча насправді не дурень почитати в перервах між розпиздяйничанням Канта і К'єркегора (читання часто все одно супроводжує ідіотським сміхом і вигуками на кшталт "иииыыы", що дуже мило виглядає, тому що гумор у К'єркегора справді може знайти тільки Близнюк). Сентиментальний як остання портова блядь, вірить у романтику, хоча постійно від неї відхрещується і демонстративно скалить зуби над тими, хто про неї говорить. У коханні зазвичай нещасний (так і хочеться сказати - тому що вірить у романтику), тому що терпіти постійно влаштовувані Близнюком феєрії ідіотичних веселощів і веселого ідіотизму під силу тільки Овену, а на всіх Близнюків ГОвна не вистачає.

Діва
Що можна сказати про знак, коли за мене все вже сказала суха наука? Діва - найжорстокіший і найбезлюдніший знак зодіаку, сука. За даними міжнародної статистики найбільше маніяків-психопатів виростає саме з Дів. Ця сука здатна ласкаво посміхатися тобі, а в голові малювати чарівну картину твоїх кишок, прив'язаних до люстри. Видам вам таємницю - всі маленькі Діви в дитинстві планують стати Чорними Володарями Планети, а коли виростають і розуміють, що в'їбали, стають просто безсердечними монстроїдами та отруюють своєю педантичністю й любов'ю до закону й порядку (а коріння, зрозуміло, ще із соплячих бажань зазгавкати Всесвіт) існування буквально кожному, кому пощастить жити з Дівиною на одній території. Дружина-Діва - це та тітка, яка заправляє тобі ліжко, коли ти о третій годині ночі встаєш поссати. Чоловік-Діва - найстрашніший учитель математики, якого ви можете собі уявити. Контрол-фріки, звісно ж. Трахається за розкладом, тому що в усьому має бути порядок. Причин своїх вчинків нікому не пояснює, виною тому - знов-таки винесена з дитинства манія величі. Утім, може впасти і в іншу крайність - ні в гріш себе не ставити й узагалі, сука, щодня вдавати з себе жертву й агнця, чим і заябує оточуючих до страшного. Взагалі, до речі, любить зіграти на нервах близьких і почати страждати на публіку, до того ж, гадина, сама зазвичай вірить у свої страждання, через що починає хворіти і чахнути. У побуті корисна, бо знає і вміє безліч усяких кунштюків (вивчила, поки планувала стати Чорним Володарем). Взагалі жити з нею можна, якщо тотально абстрагуватися і прибрати з дому зброю.

Козеріг
На перший погляд - похмуре гівно (с). Девіз у Козерога такий: хай як би погано мені не було сьогодні, завтра напевно буде ще гірше. Маскується, сука, під бодрячка, щоб не огрібати за похмурий вираз ебала, але все одно огрібає. Щастя Козеріг осягає тільки одним способом - в'ябує як проклятий. Козеріг, який байдикує, - це мертвий Козеріг. Якщо позбавлений можливості працювати, все одно буде вигадувати собі купу дивних занять, тому що без діла дзена Козерогу не досягти, а Козеріг, що не досягає дзена - це Рак. Воно вам треба? Спочатку здається лагідним і навіть ручним, але за першої слушної нагоди впендюрить вам піджопник своїми кострубатими рогами, з особливим задоволенням проробить це, якщо ви Близнюки або Лев - ці знаки терпіти не може за неналежну статусу грайливість. Хитрожопий. Скупий - але не завжди. Найкраще почувається в обіймах із грошовим мішком. Любить під'ябувати, не може зупинитися навіть тоді, коли ситуація загострюється, але робить це так уміло, що сам охрініє, коли виходить сухим із води. Загалом не капосник, хоча і виглядає таким. У виборі партнерів керується в основному здоровим глуздом і розрахунком, тому в сімейному житті, собака, щасливий як ніхто.

Лев
Людей ділить на два сорти - свита, яку допускають до тіла, і холуї, об яких точать кігті й зуби. Егоїст, звісно, але Леву егоїзм пробачаєш за його святу і непохитну віру у власну опізденительність. Ласий на лестощі, сука, за допомогою них із Лева можна витягнути все що завгодно. Великодушний і не дурень сам над собою посміятися. Усім іншим від глузувань з Лева варто утриматися, якщо немає бажання провести решту годин болісного існування в реанімації з кілком у дупі. Хамуватий, але елегантний. Здатний будь-кого втоптати по вуха в какашки, що іноді і проробляє з чистої цікавості і дитячого уебанського бажання "позирити". Пан у всьому. Партнеру недвозначно дає зрозуміти, наскільки охуєнне щастя прийшло до нього у вигляді Лева і вимагає до себе відповідного ставлення. Не проти, якщо в побуті його звуть просто Всевишній. Вірний, утім, друг, любить дарувати дорогі й коштовні подарунки, щоб усі вкотре перейнялися його нев'єбенністю. Любить пожерти, поспати і попіздіти, через що часто дружить із Близнюками. Нестерпний у великих кількостях, якщо ви Діва, Рак або Риби.

Овен
Баран - він баран і є. Завжди правий і ніібет. Простіше вбити відразу, ніж починати з ним сперечатися, тому що пересперечатися з Овном можна тільки в одному випадку - якщо він сліпоглухонімий безрукий і безногий інвалід (і то, є величезний шанс, що навіть у цьому випадку він все одно покаже вам хуй). Зате Овни чесні. Іноді такі чесні, що аж зуби зводить: гранично чесно відповість, якщо вам не личить стрижка або сукня повнить. З цим нічого не поробиш, доведеться змиритися (або вбити, як уже говорилося вище). У домашніх справах Овен, як правило, марний - він вміє тільки генерувати геніальні ідеї, а прахом буття намагається підошов не оскверняти. Утім, якщо дати Овну зрозуміти, що Стрілець миє підлогу краще за нього, - кістьми, сука, ляже, але щосуботи каніфолитиме ваш паркет, бо нема на світі речі, якою Овен би Стрільцю поступився. З Овном ніколи не буває нудно - цей знак володіє якимось кармічним, сука, талантом шукати пригоди на свою прекрасну дупу. Легко і швидко вміє заробляти гроші, але бабло як гордий і принциповий тип ненавидить, тому намагається миттєво його позбутися При цьому, сука, завжди має якісь заначки, які взагалі-то набагато пристойніше мати Діві. Через непроглядне розпиздяйство про заначки забуває, що дуже на руку сердечному другу Овна, особливо якщо друг цей Близнюки.

Рак
Боюся здатися упередженою, але - гидкішого за Рака немає знака Принаймні, для мене. Рак - недовірливе чмо, постійно набридає всім запитаннями на кшталт: "а якщо я сяду в джакузі після Педро-Франческо-Мудозвондо, який, звісно ж, дрочив під водою на мій світлий образ, чи не завагітнію я?" При цьому Рака абсолютно не хвилює, що в нього немає джакузі і взагалі він мужик. Схильний постійно уявляти кінець світу, лякатися власної уяви, впадати в істерику і вдаватися до Діви по розраду. Гидливий як падла, на безлюдному острові обов'язково здохне з голоду, бо фізично не здатний зжерти продукт, який не загорнутий у поліетилен, а валяється, скажімо, під пальмою. Трахатися люблять, але якось без вогника. Утім, якщо захоче, може дати жару, але потім зжере себе з лайном за те, що так старався загалом даремно. Жінки-Раки - це якраз ті, хто дивиться порнуху з надією, що в кінці всі неодмінно одружаться. Люблять довго і похмуро пиздеть на тему власних болячок та інших життєвих невдач, чим відлякують від себе всіх, окрім Тельців - вони ще більш нудні в питаннях, що стосуються власного організму. Вірні, бо бояться хламідій і трихомонозу. Схильні до пияцтва і філософії, і те й інше зазвичай до добра Раків не доводить.

Риби
Риби бувають двох сортів видів: озвірілі у власній безпринципності породження пекла і вірні, істинно добрі, з непохитною мораллю ангели. Причому мерзенним Рибам, як правило, в житті все прощають, охрініти, тоді як ангелоподібні Рибки-мучениці дратують обивателів недосяжною святістю. Блядувати можуть по-страшному, до того ж спіймати Рибу на блядстві або змусити її в ньому зізнатися складніше, ніж побачити морщерогого кизляка. До останнього ви будете дивитися їй у чесні, повні сліз очі і вірити, вірити. Бездушні гондони, жодних моральних приніцпів. Схильні пиздіти по-чорному, до того ж навіть тоді, коли начебто й нема чого, наганяти туману й узагалі вводити людей в оману, але на Риб не можна за це ображатися, ацкі муки совісті в них - звична справа, до того ж мучаться інколи до купи й за те, чого не робили. Схильні ідеалізувати людей, а потім ображатися на них за те, що ті виявилися мудаками. Можуть ні з того ні з сього почати мститися світові навколо, абстрактно і по-уебанськи. Зворушливі у своїх ілюзіях, і навіть коли виявляються сучарами і падлами, їх все одно мимоволі прощаєш за глобальне невміння жити в нашому матеріальному світі.

Скорпіон
Єбар-терорист. Коли ебать нікого, починає ебать мозок. Як правило, собі самому. Постійно фонтанує всякими маячними ідеями, самозакоханий до усрачки, день-день готовий витріщатися в дзеркало на своє відображення і з усміхненою либою констатувати, що гарнішої у світі точно немає. Істерик, і навіть не соромиться цим хизуватися. У житті цікавиться тільки еблею і собою, на крайняк - людьми, які ним цікавляться. Добродушний, якщо не намагатися позичити в нього бабла. Гроші, до речі, любить майже так само, як себе самого і вміє їх заробляти. Потайливий, сука, сил немає ніяких, витягнути зі Скорпіона інфу, яку він не хоче розголошувати, практично так само важко, як видати заміж п'ятдесятирічну цнотливу діву. Дволикий Анус, сцуко, постійно метушиться між високими ідеалами і бажанням зробити кому-небудь падлу. У бажанні і вмінні прошивати лобом стіну може зрівнятися тільки з Овном, цілі часто вибирає такі ж безглузді, але з принципу не відступається. Стоїчно переносить усю дупу, яка перманентно з ним трапляється, тому що знає - заслужив. Загалом справляє враження бармаглота - страшний, гучний, сцуко, грізний - але в душі справжній шушпанчик.

Стрілець
Стрілець - це ще один зодіакальний пездець. Особиста думка Стрільця зобов'язана стати істиною в останній інстанції для всіх, хто ненароком опинився неподалік. Висловлює її охоче, часто і навіть тоді, коли йому настійно радять цього не робити і взагалі погрожують розбити за це літсо. Щиро дивується, якщо на нього за це ображаються. Взагалі, сука, дуже везучий по життю знак, що дещо компенсує постійну відсутність у нього бабла. У Стрільця, незважаючи на схильність до викривальних словесних поносів, зазвичай багато друзів, які його, убогого, підгодовують і обігрівають. А все тому що він спритно вміє прикинутися пуською, особливо коли рот зайнятий жратвою. Основний недолік - ніяк не може заткнутися, розповідаючи всім правду про всіх, тому здатний спізданути зайве, за що знову-таки частенько буває побитий. Схильний до всіх форм наркозалежності, сучара, а також до релігійного фанатизму, що по суті одне й те саме. Добрий, але хуй це відразу зрозумієш.

Телець
Телець - це пиздець і більше про цей знак мені сказати нічого. Ще впертіший за Овна, але не володіє його зачаровуючим недбалим розпиздяйством. Плюшкін, здатний століттями любовно зберігати в будинку всяке непотрібне лайно, дуже дивується, коли всі ці поламані транзисторні приймачі, шарикопідшипники, ганчір'я, макулатуру та іншу лабуду намагаються відправити на смітник. Постійний у своїх прихильностях, зокрема й до людського гівна, через що буває нещасний у коханні, на жаль. Підозрілий до усеру, ревнивий як сука, жодного разу не новатор, тому на перший погляд може здатися похмурим мудаком. Таємний збоченець. Еблю любить до втрати пульсу. Недовірливий до нових людей, але для старих друзів порве на грудях останню бязеву сорочку, а на дупі - волосся. На кой хуй друзям рвана сорочка - задуматися в принципі не здатен. Альтруїст, хоча постійно отримує за це по морді.

Терези
Коротко - естет хуїв. Сім п'ятниць на тижні - а туди ж: пікассо, гогени-хуени, о святе мистецтво, а відра сміттєвого за собою винести не здогадається. Не до того. Усе свідоме життя метушиться в пошуках світлого ідеалу, тому часу на те, щоб навчитися готувати або пришивати ґудзики, не знаходить. Любить причепуритися, при цьому заїбає всіх оточуючих, обираючи між он тим із перламутровими ґудзиками і он тим із шовковою відстрочкою. Не дурень сходити наліво, водночас може мати постійного партнера і пояснювати зради тим, що душею він завжди вірний Єдиному/їй, а тіло - це так, суть прах смердючий. Загалом, той ще гондон. Ганяється за душевною рівновагою, яка для Терезів у принципі недосяжна, тому що блядська натура завжди переважує високодуховні ідеали. Як і всі нерішучі уебани, часто страждає від нервових хвороб на кшталт псоріазу і гастриту. Заздрісний, але не злісний. Схильний підставляти дупу, причому робить це виключно з мазохістичної любові до людства, а не з метою щось отримати. Виглядає зазвичай ніжним і сумним, пробуджує небезпечне бажання приголубити й узяти під крило, чого робити не варто в жодному разі, бо мозок Терези вміють виносити краще за всі інші знаки, разом узяті. Перебуває, сцуко, в постійному когнітивному дисонансі між реальністю і бажаним, тому що лох.

Водолій
Особливі прикмети - усім, ну абсолютно кожній падлі подобається, як горезвісний червонець. По частині попіздіти складає гідну конкуренцію Близнюкам, спілкуватися, навіть у незнайомій компанії рветься, як моряк далекого плавання в квартал червоних ліхтарів. Виглядає завжди злегка з дуба звалившимся, причому саме цим і заворожує. Легкий флер їбанутості надає Водоліям нез'ясовної чарівності, яка притягує до них дурненьких захоплених фоннатів. Навіть якщо в житті Водолія все йде через жопу, примудряється роздавати оточуючим поради, які, сука, працюють. За всієї видимої і відчутної пухнастості й пиздастості потенційно - великий злочинець. Завжди аферист, нехай тільки в мріях. Не існує Водолія без кримінальщини в темному минулому, закон порушує абсолютно без докорів сумління і навіть, не побоюся цього слова, з насолодою. При цьому, сука, чудово розуміє, на відміну від тих же Близнюків, що чинить некошерно, але клав на це. Зовні схожі на помісь Божевільного Капелюшника з Мерилін Монро.
Знаки зодіаку (12 знаків)