👱‍♀️ Анекдоти про блондинок

👱‍♀️ Анекдоти про блондинок
- Багато жінок ображаються на анекдоти про блондинок-дур. Даремно, мені здається, це ж жарт. Я, наприклад, зовсім не вважаю себе дурепою. А найголовніше - я не блондинка...
Блондинка - блондинці:
- Вчора закінчила читати Робінзон Крузо. От він придурок. Стільки років на острові прожив і не здогадався по мобілці подзвонити.
- Ти що, дурна? Ти знаєш, який з острова тариф!
Блондинка - блондинці:
- Ти в курсі, що для того, щоб зв'язати светр, потрібно три вівці!
- Що ти кажеш! А я навіть не знала, що вони вміють в'язати.
Блондинка в бухгалтерії каже подрузі:
- Дивись, у тебе зараз швидкість передачі даних впаде - ти мережевий кабель дверцятами перетиснула...
Блондинка вирішила продати свій старий автомобіль. Це виявилося не так просто, адже машина пройшла вже 300. 000 км, а на таку стареньку не кожен покупець клюне.
Вона поділилася своєю проблемою із брюнеткою подружкою по косметичному салону. І та порадила їй свого знайомого, який всього за пару сотень відкрутить назад спідометр і вийде лише 30. 000 км пробігу, а це вже зовсім інше питання.
Через кілька днів вони зустрілися знову і брюнетка поцікавилася - як справи.
- Ти знаєш, - задумливо відповіла їй блондинка, - я, мабуть, не продаватиму її.
- Чому?! здивувалася брюнетка. Ти ж так мріяла про нову тачку
- Та я ось тільки сьогодні вранці глянула на спідометр, а у мене там всього тридцять тисяч Що я дура таке нове продавати?!!
Блондинка виходить із метро, ​​спізнюється.  Вирішує взяти таксі.  Не думаючи, залазить у першу машину, що трапилася, і сідає поряд з водієм.
Той мовчить.  Вона, все ще розмірковуючи про свої проблеми, також.
За кілька хвилин блондинка не витримує:
- То ми взагалі поїдемо чи як?
Кілька секунд стоїть мертва тиша, і тут із заднього сидіння долинає голос:
 - Колю, це взагалі хто така?!
Блондинка влаштувала ДТП. Поліціянт говорить їй:
- Права...
Блондинка відповідає:
- Ну звичайно - я завжди права!
Блондинка в магазині запитує у продавця:
- У вас отрута для мишей є?
- Є.
- А вона смачна?
Блондинка Джоді неабияк витратилася і вирішила роздобути грошей. Нічого розумнішого, ніж вкрасти дитину і вимагати з батьків грошей, вона не придумала. У парку на дитячому майданчику вона знайшла малечу, згребла її в оберемок, віднесла за найближчий кущ і повідомила їй: "Я тебе викрала". Потім вона написала записку: "Я викрала вашу дитину. Завтра вранці, о 9 годині, покладіть 10000$ десятками і двадцятками в паперовий пакет і принесіть пакет до розлогого дуба на березі ставка в парку". І підписала її "Блондинка Джоді". Записку цю вона приколола до сорочки на спину хлопчикові й відправила його додому, щоб той показав послання батькам. Наступного дня вранці Джоді підійшла до дуба і, зрозуміло, виявила в поглибленні між корінням пакет, у якому лежали 10000 баксів і записка: "Невже не соромно? Як могла одна блондинка так підло вчинити з іншою?"